ТВ Программа

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07.45 Мультхикая «Инь!Янь!Йо!» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

08.30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

10.10 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

11.40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «УТИНЫЕ ИСТОРИИ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15.40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16.20 Телехикая «Әулет» (каз.)

17.30 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз.)

18:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

22:15 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 Телехикая «Әулет» (каз.)

00:00 «ГЕЙМЕР» (фантастический боевик, Джерард Батлер)

01.30 Сериал «НЕЗЛОБ»

01.55 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02.30 – 04.00 Көркем — фильм «Құнарлы жер қыртысы» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:45 Мультхикая «Инь!Янь!Йо!» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

10.10 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

11.40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «УТИНЫЕ ИСТОРИИ»

14:35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (каз.)

16.20 Телехикая «Әулет» (каз.)

17.30 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз.)

18:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

22:15 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 Телехикая «Әулет» (каз.)

00.00 «КОМНАТА СТРАХА» (триллер, Джоди Фостер)

01.45 Сериал «НЕЗЛОБ»

02.10 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:45 — 04:00 Көркем — фильм «Жазмыштың жазымы» (каз)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:45 Мультхикая «Инь!Янь!Йо!» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

10.10 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

11.40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «УТИНЫЕ ИСТОРИИ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «Әулет» (каз.)

17:30 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз.)

18:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

22:15 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 Телехикая «Әулет» (каз.)

00:00 «РОККИ БАЛЬБОА» (спортивная драма, Сильвестр Сталлоне)

01.35 Сериал «НЕЗЛОБ»

02.00  «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Мәйіттердің күнделігі»

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:25 Мультхикая «Инь!Янь!Йо!» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

08.30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

10.10 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

11.40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «УТИНЫЕ ИСТОРИИ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «Әулет» (каз.)

17:30 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз.)

18:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

22:15 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 Телехикая «Әулет» (каз.)

00.00 «СУПЕРГЕРОЙСКОЕ КИНО» (комедия, Лесли Нильсен)

01.15 Сериал «НЕЗЛОБ»

02.00  «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем — фильм «Тапсырма» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 Мультхикая «Инь!Янь!Йо!» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

08.30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

10.10 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон)

11.40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «УТИНЫЕ ИСТОРИИ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:20 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (рус.)

16:20 Телехикая «Әулет» (каз.)

17:30 «Мистикалық оқиғалар.Тағдыр белгісі» (каз.)

18:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «ДЕФФЧОНКИ»

20.30 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (17 сезон, закл.серия)

21.40 «ОДНАЖДЫ В РОССИИ»

22:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 Телехикая «Әулет» (каз.) закл.серия

00:00 «ИЛЛЮЗИЯ  ПОЛЕТА» (триллер, Джоди Фостер, Шон Бин)

01.35 Сериал «НЕЗЛОБ»

01.55 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:10 — 04:00 Көркем — фильм «Ұрпақтар» (каз)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Ата — анасының шектен шығуы» (каз.)

08:40 Мультхикая «Жыртқыш» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 «ФРАНКЕНВИНИ» (анимационный фильм)

11.15 «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ» (мультсериал)

11.40 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

12.00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

12:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

13:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

14:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

14:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15.00 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

15.45 Мультсериал «КУНГ-ФУ ПАНДА»

16.10 «АЛЬФА И ОМЕГА: КЛЫКАСТАЯ БРАТВА» (анимационный фильм)

17:50 «PRO — КИНО»

18:00 Телехикая «Шалғайдағы оқиға» (каз.)

20:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

20:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

21:00 «ПИРАТЫ КАРИБСКОГО МОРЯ: ПРОКЛЯТИЕ ЧЕРНОЙ ЖЕМЧУЖИНЫ» (семейное фэнтэзи, Джонни Депп)

23.50 «ДЕЖАВЮ» (фантастический триллер, Дензел Вашингтон)

02.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем — фильм «Анықтаушы» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Үйде жалғыз қалған 5» (каз.)

08:40 Мультхикая «Жыртқыш» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

10.15 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

10.30 «АЛЬФА И ОМЕГА: КЛЫКАСТАЯ БРАТВА» (анимационный фильм)

12.10 «ПИРАТЫ КАРИБСКОГО МОРЯ: ПРОКЛЯТИЕ ЧЕРНОЙ ЖЕМЧУЖИНЫ» (семейное фэнтэзи, Джонни Депп)

14.50 «PRO — КИНО»

15:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15:20  «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16.20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

17.00 «Тематик -шоу» (каз.)

18.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

18:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

18:40 Телехикая «Шалғайдағы оқиға» (каз.)

20:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTAKZ.TV» (каз.)

21.00 «ВОКРУГ СВЕТА ЗА 80 ДНЕЙ» (комедия, Джеки Чан)

23.30 «В СЕТЯХ» (драма, Санжар Мади, Айсулу Азимбаева)

01.00 «COMEDY CLUB»

01.40 – 04.00 «Линкольн» (каз.)