ТВ Программа

16:55 ҚР ӘНҰРАНЫ

17:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

17:20 «Бастықты қорғау» (каз.) (Корея)

18:50 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.) 

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»

20:30 Сериал «ФИЗРУК 3»

21:10 Сериал «БОРОДАЧ»

11:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

00:00 «2012: ЦУНАМИ» (фантастическая драма)

02:00 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:50 — 04:00 Телехикая «Зұлым қыз»  (каз. Корея)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «127 сағат» (каз.)

08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «ФИЗРУК 3»

10:40 Сериал «БОРОДАЧ»

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «ФИЗРУК 3» (закл. серия)

21:10 Сериал «БОРОДАЧ»

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

00:00 «УЖАС АМИТИВИЛЛЯ» (триллер, Райан Рейнольдс)

01:40 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:50 — 04:00 Телехикая «Зұлым қыз»  (каз. Корея)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Балдәурен» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

10:40 Сериал «БОРОДАЧ»

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ» (Новый сезон!)

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «БОРОДАЧ»

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «ФАКУЛЬТЕТ» ( триллер, Джош Хартнетт, Элайджа Вуд)

02:00 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:50 — 04:00 Телехикая «Зұлым қыз»  (каз. Корея)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Маймылдың сүйегі» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «ФИЗРУК 3»

10:40 Сериал «БОРОДАЧ»

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «БОРОДАЧ»

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «ОБОРОТНИ» (триллер, Кристина Риччи)

01:40 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:50 — 04:00 Телехикая «Зұлым қыз»  (каз. Корея)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Грин көліндегі қылмыс» (каз.)

08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

10:40 Сериал «БОРОДАЧ»

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «БОРОДАЧ»

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «КАРАТЕЛЬ» (боевик, Томас Джейн, Джон Траволта)

02:00 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:50 — 04:00 Телехикая «Зұлым қыз»  (каз. Корея)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Соңғы рет сүю» (каз.)

08:30 Телехикая «ДОСТАР» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:30 «ЗОЛУШКА» (анимационный фильм)

10:55 «СОФИЯ ПРЕКРАСНАЯ» (мультсериал)

11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

12:00 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

12:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

13:00 «КАРАОКЕ КИЛЛЕР» (каз.)

14:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15:00 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

15:40 Мультсериал «КУНГ-ФУ ПАНДА»

16:20 «ИСТОРИЯ ИГРУШЕК 2» (анимационный фильм)

18:00 «Көріскенше хош бол, Медеу!» (каз.,музыкальная комедия, «Казахфильм»)

19:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

20:00 «АЛА ҚАРҒА» (каз.) 

20:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTAKZ.TV» (каз.)
21:00 «ЛЮДИ Х» (фантастический боевик, Хью Джекман, Холли Берри)

23:00 «МЕХАНИК: ВОСКРЕШЕНИЕ» (боевик, Джейсон Стэйтем)

01:00 «COMEDY CLUB»

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Алданған тағдыр» (каз.) 

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Еңбекпен келген 20 миллион» (каз.)

08:30 Телехикая «ДОСТАР» (каз. «Казахфильм»)

09:10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:30 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

09:50 Мультсериал «МАША И МЕДВЕДЬ»

10:00 «ЗОЛУШКА 2: МЕЧТЫ СБЫВАЮТСЯ» (анимационный фильм)

11:20 «ИСТОРИЯ ИГРУШЕК 2» (анимациионный фильм)

13:00 «ЛЮДИ Х» (фантастический боевик, Хью Джекман, Холли Берри)

15:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15:20  «КАРАОКЕ КИЛЛЕР» (каз.)

16:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

17:00 «Көріскенше хош бол, Медеу!» (каз.,музыкальная комедия, «Казахфильм»)

18:40 «АЛА ҚАРҒА» (каз.)

19:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.) 

19:30«Тематик -шоу» (каз.)

20:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTAKZ.TV» (каз.)

21:00 «МЕХАНИК: ВОСКРЕШЕНИЕ» (боевик, Джейсон Стэйтем)

23:10 «ХЭЛЛОУИН: ВОСКРЕШЕНИЕ (триллер, Джейми Ли Кертис)

01:00 «COMEDY CLUB»

02:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

02.20 – 04.00 Көркем — фильм «Жалмауыз» (каз.)