ТВ Программа

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07.45 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

08.30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «САШАТАНЯ»

10.10 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

11.50 «COMEDY WOMAN»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «УТИНЫЕ ИСТОРИИ» (закл.серии)

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

15.40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16.20 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

17.20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

18.20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «САШАТАНЯ»

20.30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

22:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:40 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

23:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «2012: ЦУНАМИ» (фантастическая драма)

01.40 «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ» (каз.)

02.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02.20 – 04.00 Көркем — фильм «Авария» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:45 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «САШАТАНЯ»

10.10 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

11.50 «COMEDY WOMAN»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14:35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (каз.)

16.20 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

17.20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

18:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «САШАТАНЯ»

20.30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

22:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:40 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

23:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00.00 «ЭКСТРАСЕНС 2: ЛАБИРИНТЫ РАЗУМА» (триллер)

01.30  Cериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

01.50 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Қара жыланның ысқырғы» (каз)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:45 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «САШАТАНЯ»

10.10 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

11.50 «COMEDY WOMAN»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

18:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «САШАТАНЯ»

20.30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

22:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:40 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

23:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «ВСЕ ИЛИ НИЧЕГО» (комедия, Адам Сэндлер, Крис Рок)

01.45  «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

02.00  «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Моланың ортасында»

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:45 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

08.30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «САШАТАНЯ»

10.10 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

11.50 «COMEDY WOMAN»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

15.40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

17:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

18:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «САШАТАНЯ»

20.30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

22:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:40 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

23:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00.00 «АНГЕЛЫ ЧАРЛИ» (боевик, Люси Лью, Дрю Берримор, Кэмерон Диаз)

01.30 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

01.50 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Сыныптастар 2» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07.45 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

08.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

08.30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.20 «РЕВЮ» (каз.)

09.40 Сериал «САШАТАНЯ»

10.10 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

11.50 «COMEDY WOMAN»

12.40 «РЕВЮ» (рус.)

13.00 Мультсериал «ВЕЛИКИЙ ЧЕЛОВЕК-ПАУК»

13.25 Мультсериал «ОТРЯД СУПЕРГЕРОЕВ»

13.45 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.35 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «РЕВЮ» (рус.)

16:20 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.)

17:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

18:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.10 «РЕВЮ» (каз.)

19.30 «РЕВЮ» (рус.)

19.50 Сериал «САШАТАНЯ»

20.30 «ЭКСТРАСЕНСЫ ВЕДУТ РАССЛЕДОВАНИЕ» (новый сезон)

22:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:40 Телехикая «Ғашық жүрек» (каз.) закл.серия

23:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «АНГЕЛЫ ЧАРЛИ 2: ТОЛЬКО ВПЕРЕД» (боевик, Люси Лью, Дрю Берримор, Кэмерон Диаз)

01.35 СЕРИАЛ «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

01.55 «Жұлдыздар шеруі» (каз)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Амитивилль масқаралары» (каз)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Ұқсамайтын егіздер» (каз.)

08:40 Мультхикая «Жыртқыш» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 «ИГРА ЭНДЕРА» (семейное фэнтэзи, Бен Кингсли, Харрисон Форд)

11.30 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

12.00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

12:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

13:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

14:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

14:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15.00 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

15.25 Мультсериал «КУНГ-ФУ ПАНДА»

15.50 «СУПЕРСЕМЕЙКА» (анимационный фильм)

18:00 Телехикая «Өмір сынағы» (каз.) 

20:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

20:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

21:00 «ПРОРОК» (фантастический триллер, Николас Кейдж, Джессика Бил)

23.20 «ШТУРМ БЕЛОГО ДОМА» (боевик, Ченнинг Татум, Джейми Фокс)

01.30 «СOMEDY CLUB» (каз.)

01.50 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:10 — 04:00 Көркем — фильм «Елес аулаушылар» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Қосалқы ойыншылардың орны» (каз.)

08:40 Мультхикая «Жыртқыш» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

10.40 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

11.00 «СУПЕРСЕМЕЙКА» (анимационный фильм)

13.00 «ПРОРОК» (фантастический триллер, Николас Кейдж, Джессика Бил)

15:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15:20  «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16.20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

17.00 «Тематик -шоу» (каз.)

18.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

18:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

18:40 Телехикая «Өмір сынағы» (каз.)

20:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTAKZ.TV» (каз.)

21.00 «ПОСЛЕ НАШЕЙ ЭРЫ» (фантастический боевик, Уилл Смит, Джейден Смит)

23.10 «БРЮС ВСЕМОГУЩИЙ» (семейная комедия, Джим Керри )

00.55 «COMEDY CLUB»

01.40 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02.00 – 04.00 «Елес аулаушылар 2» (каз.)