ТВ Бағдарлама

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «ЕҢ КҮЛКІЛІ ӘРТІСТЕР»(каз.)

07:45 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

08:10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА»

10:40 Сериал «БОРОДАЧ»

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «БОРОДАЧ»

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

00:00 «ЕДИНСТВЕННЫЙ ВЫСТРЕЛ» (криминальная драма, Сэм Рокуэлл)

02:00 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02.20 – 04.00 Көркем — фильм «Қайсар жүрек» (каз. 1-бөлім)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Рождествоға арналған сыйлық» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

10:40 Сериал «БОРОДАЧ»

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

00:00 «ТУРИСТ» (приключенческий триллер, Джонни Депп, Анджелина Джоли)

01:50 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Қайсар жүрек» (каз. 2-бөлім)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Менің әкем батыр» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

10:40 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ» (Новый сезон!)

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «КОГДА ЗВОНИТ НЕЗНАКОМЕЦ» (триллер, Камилла Белль)

01:40 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:10 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем — фильм «Жазғы демалыс» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Бэтсидың үйлену тойы» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

10:40 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «ХОСТЕЛ» (триллер)

01:40 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем – фильм  «Тұруға ықтиярхат» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Үлгілі ұстаз» (каз.)

08:30 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:20 «РЕВЮ» (каз.)

09:40 Сериал «УНИВЕР»  

10:10 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

10:40 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

11:10 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

11:40 «COMEDY WOMAN»

12:20 «ГДЕ ЛОГИКА?»

13:20 «РЕВЮ» (рус.)

13:45 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

14:10 Мультсериал «АЛАДДИН»

14:35 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

15:00 «Американың ең күлкілі видеосы» (каз.)

15:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16:00 «РЕВЮ» (каз.)

16:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

17:20 Телехикая «БАСТЫҚТЫ ҚОРҒАУ» (каз.)(Корея)

18:50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:10 «РЕВЮ» (каз.)

19:30 «РЕВЮ» (рус.)

19:50 Сериал «УНИВЕР»  

20:30 Сериал «КРЫША МИРА» (Премьера!)

21:10 Сериал «ОЛЬГА» (Премьера!)

21:40 Сериал «РЕАЛЬНЫЕ ПАЦАНЫ»

22:20 Телехикая «МАХАББАТЫМ ЖҮРЕГІМДЕ» (каз.)

23:30 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

00:00 «КАРАТЕЛЬ: ТЕРРИТОРИЯ ВОЙНЫ»(боевик, Рэй Стивенсон, Доминик Уэст)

01:50 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

02:10 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем – фильм  «Корки Романо» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Қалындықтың  әкесі 2» (каз.)

08:30 Телехикая «ДОСТАР» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:30 «ЗОЛУШКА 3: ЗЛЫЕ ЧАРЫ» (анимационный фильм)

10:55 «СОФИЯ ПРЕКРАСНАЯ» (мультсериал)

11:40 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

12:00 Мультхикая «Қара  киімді сақшы» (каз.)

12:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

13:00 «КАРАОКЕ КИЛЛЕР» (каз.)

14:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15:00 Мультсериал «ПИНГВИНЫ ИЗ МАДАГАСКАРА»

15:40 Мультсериал «КУНГ-ФУ ПАНДА»

16:10 «ИСТОРИЯ ИГРУШЕК 3» (анимационный фильм)

18:00 «Менің күнәлі періштем» (каз.,мелодрама, «Казахфильм»)

19:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Қазақпыз ғой» (каз.)

20:00 «АЛА ҚАРҒА» (каз.) 

20:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTAKZ.TV» (каз.)
21:00 «ЛЮДИ Х 2» (фантастический боевик, Хью Джекман, Холли Берри)

23:30 «СЛЕЗЫ СОЛНЦА» (боевик, Брюс Уиллис, Моника Белуччи

01.40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем — фильм «Сұм қала 2» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Эрнестың демалысы» (каз.)

08:30 Телехикая «АЙНАЛАЙЫН» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09:30 «С РОЖДЕСТВОМ ОТ ВСЕГО СЕРДЦА!» (анимационный фильм)

10:30 Мультсериал «МАША И МЕДВЕДЬ»

10:40 «ИСТОРИЯ ИГРУШЕК 3» (анимациионный фильм)

12:30 «ЛЮДИ Х 2» (фантастический боевик, Хью Джекман, Холли Берри)

15:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15:20  «КАРАОКЕ КИЛЛЕР» (каз.)

16:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

17:00 «Менің күнәлі періштем» (каз.,мелодрама, «Казахфильм»)

18:40 «АЛА ҚАРҒА» (каз.)

19:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.) 

19:30«Тематик -шоу» (каз.)

20:40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTAKZ.TV» (каз.)

21:00 «ИЗГОЙ» (драма, Том Хэнкс, Хелен Хант)

23:40 «ВЛАСТЬ СТРАХА» (триллер, Анджелина Джоли, Дензел Вашингтон)  

02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02.30 – 04.00 Көркем — фильм «Рагнарог» (каз.)