ТВ Бағдарлама

07.00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07.25  Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

07.50 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами) 

08.40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.05 БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

11.45 «ГДЕ ЛОГИКА?»

 12.50 «COMEDY WOMAN»

13.30 Мультсериал «БЕН 10»

13.55 Мультсериал «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»

14.20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.35  Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16.20 «Тек күлкі үшін» (каз.)

17.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.) 

17.20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)  

18.20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)  

19.30 «COMEDY WOMAN»

20.40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

22.30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 «Тек күлкі үшін» (каз.)

00:00 «ХИТМЭН» (фантастический боевик, Тимоти Олифант, Ольга Куриленко)

01:45  Телехикая «Әулет» (каз. закл.серии)

02.15 – 04.00 Көркем — фильм «Соғыс ойындары» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:25 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

07:50 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами)

08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.10  Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.05 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

11.45 «ГДЕ ЛОГИКА?»

12.50 «COMEDY WOMAN»

13.30 Мультсериал «БЕН 10»

13.55 Мультсериал «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»

14.20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14:45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:35 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16.20 «Тек күлкі үшін» (каз.)

17.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

17:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

18:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз)

19.30 «COMEDY WOMAN

20.40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

22:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 «Тек күлкі үшін» (каз.)

00.00 «РАЙСКИЙ ПРОЕКТ» (триллер, Пол Уокер)

01.50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

02:30 — 04:00 Көркем — фильм «Заңгер бойжеткен» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:25 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

07:50 Телехикая «Кішкентай келін» (каз. с рус. субтитрами) 

08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:10  Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.05 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

11.45 «ГДЕ ЛОГИКА?»

12.50 «COMEDY WOMAN»

13.30 Мультсериал «БЕН 10»

13:55 Мультсериал «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»

14.20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.35 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

17.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

17:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

18:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

19.30 «COMEDY WOMAN»

20.40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

22:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50«Тек күлкі  үшін» (каз.)

00:00 «ПАТОЛОГИЯ» (триллер, Алисса Милано, Майло Вентимилья) 

01.40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

02:30- 04:00 Көркем — фильм «Заңгер бойжеткен 2» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07:25 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

07:50 Телехикая «Кішкентай келін» (каз.)

08.40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.05 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

11.45 «ГДЕ ЛОГИКА?»

12.50 «COMEDY WOMAN»

13.30 Мультсериал «БЕН 10»

13.55 Мультсериал «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»

14.20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15.35 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

17:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

17:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)  

18:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

19.30 «COMEDY WOMAN»

19.50 Сериал «БЕГЛЫЕ РОДСТВЕННИКИ»

20.40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

22.3Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

00.00 «МАРТА,МАЙСИ МЭЙ,МАРЛЕН» (триллер, Элизабет Олсен)

01.50 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

02:40 — 04:00 Көркем — фильм «Құбыжықтар» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07.05 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

07.25 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

07.50 Телехикая «Кішкентай келін» (каз.)

08.40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09.10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Сериал «ИНТЕРНЫ»

10.05 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

11.45 «ГДЕ ЛОГИКА?»

12.50 «COMEDY WOMAN»

13.30 Мультсериал «БЕН 10»

13.55 Мультсериал «ВРЕМЯ ПРИКЛЮЧЕНИЙ»

14.20 Мультсериал «МУТАНТЫ ЧЕРЕПАШКИ НИНДЗЯ»

14.45 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

15:35 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

16.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16:20 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

17:00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

17:20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)  

18:20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

19.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)  

19.30 «COMEDY WOMAN»

20.40 «БИТВА ЭКСТРАСЕНСОВ» (16 сезон)

22:30 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

22:50 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

00.00 «НЕОСПОРИМЫЙ 3» (боевик, Скотт Эдкинс)

01.45 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Бриджит Джонс:сананық шегі» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Осалдың  кунделігі 3» (каз.)

08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 «ДОКТОР ДУЛИТТЛ 3» (семейная комедия)

11.15 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

11.40 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

12.00 Мультхикая «Джеки Чанның оқиғасы» (каз.)

12:40 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

13:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

14:00 Әзіл — күлкі бағдарламасы «КОМИК ADZE» (каз.)

14:20 Әзіл — күлкі бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15.00 Мультсериал «МАША И МЕДВЕДЬ»

15.15 Мультсериал «КУНГ-ФУ ПАНДА»

15.40 «СМУРФИКИ» (анимационный фильм)

17:50 «PRO — КИНО»

18:00 Телехикая «Жібек» (каз.)

20:00 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

20.40  Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

21.00 «ПЕРСИ ДЖЕКСОН И МОРЕ ЧУДОВИЩ» (семейное фэнтэзи)  

23.10 «ЗАЛОЖНИЦА» (боевик, Лиам Нисон)

01.00 «COMEDY CLUB»

02:00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02:20 — 04:00 Көркем — фильм «Полицейлер» (каз.)

07:00 ҚР ӘНҰРАНЫ

07:05 Көркем — фильм «Көптеу алсаң арзанырақ 2» (каз.)

08:40 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

09:10 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

09.30 Мультсериал «ГУБКА БОБ. КВАДРАТНЫЕ ШТАНЫ»

10.20 «МАША И МЕДВЕДЬ» (мультсериал)

10.50 «СМУРФИКИ» (анимационный фильм)

12:50 «ПЕРСИ ДЖЕКСОН И МОРЕ ЧУДОВИЩ» (семейное фэнтэзи)

14.50 «PRO — КИНО»

15.00 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

15.20 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

16.20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Күлкі базар» (каз.)

17.00 «Тематик -шоу» (каз.)

18.00 «Тек күлкі  үшін» (каз.)

18.20 Әзіл — күлкі  бағдарламасы «Екі езу» (каз.)

18.40 Телехикая «Жібек» (каз.)

20.40 Әзіл — күлкі бағдарламасы «INSTATV.KZ» (каз.)

21.00 «ВСЕ ИЗ-ЗА МУЖИКОВ» (комедия, Тауекель Мусилим)

23.00 «ПЛОХИЕ ПАРНИ 2» (комедийный боевик, Уилл Смит, Мартин Лоуренс)

01.30 «COMEDY CLUB»

02.00 «Жұлдыздар шеруі» (каз.)

02.20-04.00 Көркем — фильм «Жоспарсыз жүктілік» (каз.)